Program letní sezóny 2023

Léto plné zážitků. Food festivaly, koncerty, sportovní exhibice nebo přednášky. To vše najdeš na #melnickanpalavka – staré jméno, nové místo v parku Na Podolí.

Detaily programu pravidelně aktualizujeme. Sledujte náš facebook @melnickanaplavka

ČERVEN 2023

16.6.2023

16:30 – 22:00

16. června začne letní sezóna v parku Na Podolí opravdu pěkně zostra. Po roce opět přijede bestie od Big Shock! a přiveze vymazlenou show. Představí se mistři ČR v trialu z Trial Show teamu a z Mladé Boleslavi přijedou parkouristé z Obstacle Movement, kteří si navíc pro veřejnost připraví workshopy. Večer zakončí koncert Renneho Danga, který v lednu vydává svoje nové album. Po celý den bude hrát DJ a těšit se můžete na food & drink zónu. Vstup na akci je zdarma. Více informací naleznete v události na Facebooku.

29.6.2023

16:30 – 22:00

29. června se na Mělník vrátí matadoři české rapové scény – Peneři strýčka Homeboye. V loňském roce vydali dokument o neuvěřitelných 30 letech na scéně s názvem Nekonečný příběh. Právě ten si v parku Na Podolí promítneme, zavzpomínáme a společně si užijeme show PSH, která bude hned po projekci následovat. O warm up se postará DJ WOSA, který zahraje od 22hod také v mělnickém Brloh baru na oficiální afterparty. Vstup na akci je zdarma. Více informaci najdete v události na našem Facebooku.

ČERVENEC 2023

8. 7. 2023

10:00 – 21:00

8. července se Mělník opět promění na přístav plný vůní a chutí. V parku Na Podolí se uskuteční 4. ročník oblíbeného festivalu dobrého jídla, divadla a hudby pro celou rodinu. Letos se můžete těšit na téměř 50 foodtrucků a stánků s dobrotami z celého světa. Pro děti i dospělé je připravený bohatý doprovodný program. Představí se Divadlo bratří Formanů se souborem Buchty a Loutky. Soubor Chůdadlo přiveze hru s názvem Romeo a Julie a chůdařský průvod. Bubeníci z Batala Praha vás roztančí spolu se Samba tanečnicemi, pro děti bude k dispozici kočovná herna Sládkovna, bublinová show, vodní svět rodiny Lhotákových, dětské dílny v Jurtě bratří Formanů a na speciální gastro scéně se představí vítězka soutěže MasterChef Česko Besky a finalistka soutěže Tereza Hybšová. Večer bude patřit francouzské kapele Retour d´Est. Vstup na akci je zdarma.. Kompletní program naleznete v samostatné záložce v menu nebo v události na našem Facebooku.

SRPEN 2023

18.8.2023

16:30 – 21:00

18. srpna si na své přijdou všichni fanoušci sportu a hlavně soutěže Rally Dakar. Do parku Na Podolí přijedou stříbrní „dakaristé“. Historky Martina Macíka spolu s jeho týmem baví návštěvníky show Posedlí Dakarem po celém Česku. Ale jen na Mělníku si jí můžete užít zcela zdarma. Děti i dospělí si mohou navíc zblízka prohlédnout závodní speciál či trofej z Dakaru – sošku beduína. Bližší informace zveřejníme již brzy.