Program 2021

Food festivaly, koncerty, divadla, novocirkusová představení, sportovní exhibice a mnoho dalšího. Léto 2021 na Mělnické náplavce. Buďte s námi při budování nového kulturního centra na Mělníku!

9. – 10.7. 2021 Moře u Mělníka

2. ročník festivalu jídla, hudby a divadla pro celou rodinu. 9. a 10. července 2021 na Mělnické náplavce.

Představí se Vám tři desítky food trucků a stánků, ve kterých ochutnáte všechny chutě světa. K tomu performance V.O.S.A Theatre, Long Vehicle Circus, Loď Tajemství bratří Formanů, festivalové kapely ze Španělska a Mexika, Zatrestband a ORCHESTRoj, koncert Baťa a Kalábůf něžný beat, kejklíři, kouzelník a workshop vaření s Chili – finalistkou soutěže Masterchef Česko 2020.

Vstupné: 100,- /os.

22.7.2021 PSH

Legendy české hiphopové scény se po roce opět vrací na Mělník se svojí „Pobřežní hlídka tour vol.2“ a opět to bude legendární show!

Těšit se tak můžete na nové i léty ověřené hity. Letos s monstrózním truckem supported by VELO. K tomu už od odpoledne připravena pláž s barem, nádherným wine truckem, speciálními burgery i točeným pivem. Přijďte si užít odpoledne a po práci. Přeci čtvrtek je malý pátek 🙂

VSTUP ZDARMA

31.7.2021 Wake up, Mělník!

Na konci července se Labe promění na speciální dráhu, na které se předvede špička českého wakeboardingu. K tomu koncerty v rámci Big Shock! Beast tour.

Na Labi se tak představí Mates Blahovec, Ondra Mlčoch, Dominika Vojtíková, ale také Vy 🙂 Kdo se totiž nebude bát, může si jízdu na wakeboardu vyzkoušet. A kdo se bát bude, může si užít ty nejlepší food trucky, plážový bar s pořádnou náloží Big Shock! energy drinků, DJ´s a večer koncert Refew a vystoupení vicemistra ČR v beatboxu – Tiny Beat!

VSTUP ZDARMA

21.8.2021 Renne Dang

Další zastávka Big Shock! Beast tour s sebou přiveze jednu z nejvýraznějších postav české hiphopové scény – Renne Dang.

K tomu, jak již na náplavce bývá dobrým zvykem, pro vás bude připravena parádní food & drink zóna a určitě i nějaké překvapení – třeba přijde i kouzelník 🙂

VSTUP ZDARMA

Změna programu vyhrazena 🙂 Sledujte naše sociální sítě @melnickanaplavka a nic vám neunikne