2022

Léto na Mělnické náplavce je plné zážitků. Food festivaly, koncerty, sportovní exhibice nebo kouzelné procházky kolem Labe. To vše najdeš na #melnickanpalavka!

Detaily programu pravidelně aktualizujeme. Sledujte náš facebook @melnickanaplavka

KVĚTEN 2022

28. května proběhne na náplavce setkání mistrů volantu a řídítek spojené s výstavou a ukázkovou jízdou motocyklů, sidecarů a automobilů. Podnik je pořádán k výročí založení Autoklubu a k 100. výročí začátku aktivního působení Českého klubu automobilistů a motocyklistů na Mělníku. Vstup zdarma. Více informací naleznete v události na Facebooku. Akci organizuje Autoklub Mělník.

ČERVENEC 2022

5. – 10. července Divadlo bratří Formanů přiveze na festival Moře u Mělníka kromě Lodi Tajemství také známé představení Deadtown či vystoupení meziplanetárního cestovatele Juriho. Těšit se můžete také na různé koncerty, performance a show. Kompletní program včetně odkazu na vstupenky na jednotlivé představení naleznete ZDE nebo v samostatné záložce v hlavním menu.

9. července vyvrcholí oblíbeným Family food festivalem letošní 3. ročník Moře u Mělníka. V rámci food festivalu se vám opět představí ty nejlepší food trucky a stánky s občerstvením. Mělnická náplavka se tak již potřetí promění v přímořský přístav plný vůni a chutí. V rámci doprovodného programu se na speciální gastro scéně přestaví špičkoví šéfkuchaři i známé tváře ze soutěže MasterChef Česko 2022. Ve spolupráci s Divadlem bratří Formanů pak bude připravena zábava pro velké i malé návštěvníky. Vstup na food festival bude zdarma. Více informací o něm naleznete v události na facebooku.

30. července se na náplavce opět sejdou fanoušci kol a hip hopu. Opět po roce přijede Beast od Big Shock! a přiveze s sebou ty nejlepší BMX a trialové jezdce z Česka a Slovenska. Celé odpoledne vám zpříjemní DJ a večer vyvrcholí koncertem Renneho Danga, který vydal svojí novou desku DANG. Vstup na akci je zdarma. Informace najdete v události na facebooku.

SRPEN 2022

4. – 5. srpna přivítá Mělnická náplavka putovní festival s názvem Energie pro kulturu. Čtvrtečnímu odpoledni bude tradičně patřit divadelní představení, které vyvrcholí vystoupení oblíbené Partičky a pátek hudebnímu programu. V rámci něj se představí třeba Kašpárek v rohlíku, lokální Baťa a Kalábůf něžný beat a večer bude pódium patřit úžasné Anetě Langerové. Vstup na akci je zdarma a informace naleznete v události na facebooku.